Afdeling Ondersteuning

Medewerkers Communicatie

Medewerkers Financiën

Medewerkers Personeel en Organisatie

 

Communicatie

drs. Marjolein Schlarmann

Afdeling Communicatie
Functie: Teamleider Communicatie
T: 030-6001 298
E: m.schlarmann@nwo.nl

Astrid van der Stroom

Afdeling Communicatie
Functie: Communicatiemedewerker
T: 030-6001 297
E: a.vanderstroom@nwo.nl

drs. Evelien Messemaker

Afdeling Communicatie
Functie: Communicatieadviseur
T: 030-600 1377
E: e.messemaker@nwo.nl

Eveline van den Bos, MA

Afdeling Communicatie
Functie: Communicatiemedewerker
T: 030-6001 283
E: e.vandenbos@nwo.nl

Kitty Wieman

Afdeling Communicatie
Functie: Communicatieadviseur
T: 030-6001 299
E: k.wieman@nwo.nl

Sabrina Vredenberg

Afdeling Communicatie
Functie: Communicatiemedewerker
T: 030-6001 372
E: s.vredenberg@nwo.nl

 

Financiën

Annemieke Oehlen–Burmann

Afdeling Financiën
Functie: Teamleider Financiën TTW/SIA
T: 030-6001 233
E: a.oehlen-burmann@nwo.nl 

Jane Olf

Afdeling Financiën
Functie: Medewerker Financiën
T: 030-6001 281
E: j.olf@nwo.nl


Kyra Michies

Afdeling Financiën
Functie: Medewerker Financiën
T: 030-6001 276
E: k.michies@nwo.nl

Martie Vervoort

Afdeling Financiën
Functie: Business controller
T: 030-6001 292
E: m.vervoort@nwo.nl


Maryam Ahmadi 

Afdeling: Financiën
Functie: Medewerker Financiën
T: 030-6001366
E: m.ahmadi@nwo.nl


Mike van Altena

Afdeling Financiën
Functie: Medewerker Financiën
T: 030-6001 295
E: m.vanaltena@nwo.nl


Nokta Karaoglan

Afdeling Financiën
Functie: Medewerker Financiën
T: 030-6001 294
E: n.karaoglan@nwo.nl

 

Personeel en Organisatie

Suzanne Ignatia

Afdeling Personeel & Organisatie
Functie: P&O adviseur
T: 070-344 0631
E: s.ignatia@nwo.nl