Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid

dr. Odile Steijger

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Hoofd SID
T: 030-6001 230
E: o.steijger@nwo.nl

Anne van der Ham, MSc

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Programmamedewerker
Aandachtsgebied: Advanced Instrumentation; Creatieve Industrie
T: 030-6001 316
E: a.vanderham@nwo.nl

Annoesjka Stevens

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 371
E: a.stevens@nwo.nl

Arjen van Werven

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 289
E: a.vanwerven@nwo.nl

drs. Bastiaan de Jonge

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Programmamedewerker
Aandachtsgebied: Electronics
T: 030-6001 273
E: b.dejonge@nwo.nl

Charlotte Buijs

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 342
E: c.buijs@nwo.nl

drs. ing. Dieuwke Voorhoeve

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Programmamedewerker
T: +31306001375
E: d.voorhoeve@nwo.nl

dr. Elisa Guasti

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Programmamedewerker
Aandachtsgebied: Duurzame energie; Geoscience
T: 030-6001 395
E: e.guasti@nwo.nl

ir. Erwin Onderdijk

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Senior programmamedewerker
Aandachtsgebied: Smart Cities
T: 030-6001 290
E: e.onderdijk@nwo.nl

dr. ir. Herma van Kranenburg

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Senior programmamedewerker
Aandachtsgebied: Smart Industry; Robotica
T: 030-6001 308
E: h.vankranenburg@nwo.nl

dr. Leo Korstanje

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Senior programmamedewerker
Aandachtsgebied: Energie
T: 030-6001 300
E: l.korstanje@nwo.nl

Linda de Groot

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 356
E: l.degroot@nwo.nl

dr. ir. Mario van der Linden

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Programmamedewerker
Aandachtsgebied: Materialen
T: 030-6001 346
E: m.vanderlinden@nwo.nl

dr. ir. Merlijn Jakobs

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 320
E: m.jakobs@nwo.nl

Mirjam Houdijk

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 383
E: m.houdijk@nwo.nl

Monique la Grand

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 275
E: m.lagrand@nwo.nl

dr. Monique Wiegel

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Programmamedewerker
Aandachtsgebied: Chemie
T: 030-6001 286
E: m.wiegel@nwo.nl

Nadia Hectors

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 268
E: n.hectors@nwo.nl

drs. Paul Blank

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Programmamedewerker
Aandachtsgebied: ICT; Embedded Systems
T: 030-6001 347
E: p.blank@nwo.nl

dr. Paul Schuddeboom

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Senior programmamedewerker
Aandachtsgebied: Fotonica
T: 030-6001 269
E: p.schuddeboom@nwo.nl

ir. René Joosten

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Programmamedewerker
Aandachtsgebied: Fluid Dynamics; Aerodynamics
T: 030-6001 367
E: r.joosten@nwo.nl

Richard Nievaart, MSc

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Programmamedewerker
Aandachtsgebied: Maritiem; Luchtvaart
T: 030-6001 302
E: r.nievaart@nwo.nl

Roald Vandepoel, MSc

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Programmamedewerker
Aandachtsgebied: Automotive
T: 030-6001 357
E: r.vandepoel@nwo.nl

Sandy Kalisingh

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Programmamedewerker
Aandachtsgebied: Smart Industry; Robotica
T: 030-6001 220
E: s.kalisingh@nwo.nl

Tine Karthaus

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 301
E: t.karthaus@nwo.nl

dr. Wouter Segeth

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Senior programmamedewerker
Aandachtsgebied: Lighting; Semiconductors
T: 030-6001 274
E: w.segeth@nwo.nl

dr. Xavier Weenink

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Programmamedewerker
Aandachtsgebied: Printing; Valorisatie
T: 030-6001 242
E: x.weenink@nwo.nl

Yvonne van Scharenburg

Afdeling Samenleving, Industrie en Duurzaamheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 267
E: y.vanscharenburg@nwo.nl