Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid (MLG)

dr. Cor de Boer

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Hoofd MLG
T: 030-6001 277
E: c.deboer@nwo.nl

dr. ir. Anke Stekelenburg

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Senior programmamedewerker
T: 030-6001 314
E: a.stekelenburg@nwo.nl

dr. ir. Arjen Bergsma

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 241 
E: a.bergsma@nwo.nl

Béatrice Bullinga

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 312 
E: b.bullinga@nwo.nl

Brigitte van Dijk

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 231
E: b.vandijk@nwo.nl

Cora Heesakkers

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 304
E: c.heesakkers@nwo.nl

Corrina Vermaak

Afdeling: Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 285
E:c.vermaak@nwo.nl

dr. ir. Gerdine Stout

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 325
E: g.stout@nwo.nl

dr. Joyce Puttens

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 224
E: j.putters@nwo.nl

dr. Kirsten Ampt

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 370
E: k.ampt@nwo.nl

dr. Lise de Jonge

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Senior programmamedewerker
T: 030-6001 223
E: l.dejonge@nwo.nl

Lisette Krul, MSc

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 305
E: l.krul@nwo.nl

Maartje van Dijk, MSc

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 378
E: m.vandijk@nwo.nl

dr. Margot Beukers

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 397
E: m.beukers@nwo.nl

Marina Wastopoulos

Afdeling: Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 385
E: m.wastopoulos@nwo.nl 

drs. Marjolein van Dalen

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 234
E: m.vandalen@nwo.nl

Mirka Macel

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 392
E: m.macel@nwo.nl

dr. Peter Spierenburg

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 291
E: p.spierenburg@nwo.nl

dr. Piet Lommerse

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 311
E: p.lommerse@nwo.nl

Quirine Ruis

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 313
E: q.ruis@nwo.nl

dr. Rob Hermans

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 317
E: r.hermans@nwo.nl

Roula Dambrink, MSc

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 309
E: r.dambrink@nwo.nl

Sanne Raes, PhD

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 270
E: s.raes@nwo.nl

dr. ir. Shirley Baert

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Senior programmamedewerker
T: 030-6001 326
E: s.baert@nwo.nl

ir. Stefan Jongerius

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 315
E: s.jongerius@nwo.nl

dr. Tamara van Mölken

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Senior programmamedewerker
T: 030-6001 323
E: t.vanmolken@nwo.nl

Thalissa Bos

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Assistent
T: 030-6001 369
E: t.bos@nwo.nl

dr. Titia Plantinga

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Senior programmamedewerker
T: 030-6001 307
E: t.plantinga@nwo.nl

dr. Wieke Haakma

Afdeling Mens, Leefomgeving en Gezondheid
Functie: Programmamedewerker
T: 030-6001 296
E: w.haakma@nwo.n