Contact

NWO-domein Sociale en Geesteswetenschappen (SGW)

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 8.30 - 17.30 uur via het algemene nummer: +31 (0)70 344 09 06. WOTRO bereikbaar via +31 070 344 09 63.

Via e-mail: sgw@nwo.nl

Bezoekadres

Laan van Nieuw Oost-Indië 300 (gebouw Java)
2593 CE Den Haag

Postadres

NWO Sociale en Geesteswetenschappen
Postbus 93461
2509 AL Den Haag

Vragen over financiering en programma's?

Op de financieringspagina's en programmapagina's van deze website vindt u de contactpersonen per NWO-instrument of -programma.

Voortgang en afronding van door NWO gefinancierd onderzoek?

Via e-mail: sgwprojectbeheer@nwo.nl. Voor specifieke vragen over een lopend project kunt u het beste een e-mail sturen aan de contactpersoon zoals die vermeld staat in het subsidieverleningsbesluit, onder vermelding van het dossiernummer.

Directeur NWO-domein Sociale en Geesteswetenschappen

Dirk-Jan den Boer (directeur)
T: +31 (0)70 349 40 35
E: d.denboer@nwo.nl

Rita Bihari (assistent)
T: +31 (0)70 344 07 88
E:  r.bihari@nwo.nl

Vrij Onderzoek en Wetenschapsdomein

Inge Werner (afdelingshoofd)
T: +31 (0)70 349 41 98
E: i.werner@nwo.nl

Erica van Liempt (assistent)
T: +31 (0)70 344 09 44
E: e.vanliempt@nwo.nl

Coördinatoren

Kasper Gossink-Melenhorst (Talentprogramma SGW)
T: +31(0)70 344 05 57 , E: k.gossink@nwo.nl

Rosemary van Kempen (Talentprogramma NWO)
T: +31(0)70 344 07 07 , E: r.vankempen@nwo.nl

Mariel Schweizer (Vrije competitie en wetenschapsdomein, Vernieuwingsimpuls SGW-bezwaren)
T: +31(0)70 344 09 39 , E: m.schweizer@nwo.nl

Joris Voskuilen (Rubicon NWO-breed, Promotiebeurs voor leraren, SGW-infrastructuur, bezwaren)
T: +31(0)70 344 09 89 , E: j.voskuilen@nwo.nl

Samenwerkingsinitiatieven / WOTRO

Jolanda van der Wardt (interim afdelingshoofd)
T: +31(0) 70 349 42 17
M: j.vanderwardt@nwo.nl

Jacintha van Bochove (assistent)
T: +31(0)70 344 07 30
E: j.vanbochove@nwo.nl

Eric Beerkens (teamleider WOTRO Science for Global Development)
T: +31(0)70 349 41 09
E: e.beerkens@nwo.nl

Josianne Winklaar (assistent)
T: +31(0)70 349 40 97
E: j.winklaar@nwo.nl

Coördinatoren

Sander Steeman (Internationale samenwerking SGW)
T: +31(0)70 344 05 67 , E: s.steeman@nwo.nl

Rob Heinsbroek (Hersenen, cognitie en gedrag)
T: +31(0)70 344 09 87, E: h.heinsbroek@nwo.nl

Janneke van Kersen (Creatieve industrie & Veerkrachtige samenlevingen)
T: +31(0)70 349 45 72 , E: j.vankersen@nwo.nl

Esther van der Wel (Duurzame bereikbare leefbare samenlevingen)
T: +31(0)70 344 05 68  , E: e.vanderwel@nwo.nl

Marlies van de Meent (MVI en thematische programma's)
T: +31(0)70 349 45 60 , E: m.vandemeent@nwo.nl  

Coördinatoren WOTRO

Han van Dijk (Climate & Water)
T: +31(0)70 344 09 45 , E: h.vandijk@nwo.nl 

Corinne Lamain (Agri & Food)
T: +31 (0)70 344 09 24 , E: c.lamain@nwo.nl 

Gerrie Tuitert (Health)
T: +31(0)70 344 07 05 , E: g.tuitert@nwo.nl

Martijn Wienia (Inclusive Global Development)
T: +31(0)70 349 43 52 , E: m.wienia@nwo.nl

Beheer en Kwaliteit

Jan Nap (afdelingshoofd)
E: j.nap@nwo.nl

Sharon Beni (assistent)
T:+31 (0)70 349 42 22
E: s.beni@nwo.nl

Coördinatoren

Hanneke Dekker (projectbeheer Vrij onderzoek)
T: +31(0)70 349 40 11 , E: h.dekker@nwo.nl

Karin Snijders (projectbeheer Samenwerkingsinitiatieven)
T: +31 (0703440933 , E: k.snijders@nwo.nl

Team Programma- en Managementassistentie

Eva Bakker (teamleider)
T: +31 (0)70 344 09 35
E: e.bakker@nwo.nl

Sarita Jadoenath (assistent teamleider)
T: +31 (0)70 349 44 58
E: sarita.jadoenath@nwo.nl

Communicatie

Marjolein Schlarmann (teamleider a.i.)
T: +31 (0)70 344 09 14
E: m.schlarmann@nwo.nl

Sharon Beni (assistent)
T:+31 (0)70 349 42 22
E: s.beni@nwo.nl