Contact

NWO-domein Sociale en Geesteswetenschappen (SGW)

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 8.30 - 17.30 uur via het algemene nummer: +31 (0)70 344 09 06.

Via e-mail: sgw@nwo.nl

Bezoekadres

Laan van Nieuw Oost-Indië 300 (gebouw Java)
2593 CE Den Haag

Postadres

NWO Sociale en Geesteswetenschappen
Postbus 93425
2509 AK Den Haag

Vragen over financiering en programma's?

Op de financieringspagina's en programmapagina's van deze website vindt u de contactpersonen per NWO-instrument of -programma.

Voortgang en afronding van door NWO gefinancierd onderzoek?

Via e-mail: sgwprojectbeheer@nwo.nl. Voor specifieke vragen over een lopend project kunt u het beste een e-mail sturen aan de contactpersoon zoals die vermeld staat in het subsidieverleningsbesluit, onder vermelding van het dossiernummer.

Directeur NWO-domein Sociale en Geesteswetenschappen

Dirk-Jan den Boer (directeur)
T: +31 (0)70 349 40 35
E: d.denboer@nwo.nl

Rita Bihari (secretaresse)
T: +31 (0)70 344 07 88
E:  r.bihari@nwo.nl

Vrij Onderzoek en Wetenschapsdomein

Paul Berendsen (afdelingshoofd)
T: +31 (0)70 344 09 05
E: p.berendsen@nwo.nl

Erica van Liempt (secretaresse)
T: +31 (0)70 344 09 44
E: e.vanliempt@nwo.nl

Coördinatoren

Rosemary van Kempen (Talent NWO)
T: +31(0)70 344 07 07 , E: r.vankempen@nwo.nl

Marc Linssen (Vrije competitie en wetenschapsdomein)
T: +31(0)70 344 06 25 , E: m.linssen@nwo.nl

Francien Petiet (Promotiebeurs voor Leraren)
T: +31(0)70 349 44 62 , E: f.petiet@nwo.nl

Mariel Schweizer (Vernieuwingsimpuls SGW-bezwaren)
T: +31(0)70 344 09 39 , E: m.schweizer@nwo.nl

Joris Voskuilen (Rubicon NWO-breed en SGW-infrastructuur)
T: +31(0)70 344 09 89 , E: j.voskuilen@nwo.nl

Samenwerkingsinitiatieven / WOTRO

Jeanet Bruil (afdelingshoofd)
T: +31(0) 70344 05 98
M: j.bruil@nwo.nl

Jacintha van Bochove (secretaresse)
T: +31(0)70 344 07 30
E: j.vanbochove@nwo.nl

Eric Beerkens (teamleider WOTRO Science for Global Development)
T: +31(0)70 349 41 09
E: e.beerkens@nwo.nl

Esselien Chan (secretaresse)
T: +31(0)70 344 07 63
E: e.chan@nwo.nl

Coördinatoren

Alice Dijkstra (Internationale samenwerking SGW)
T: +31(0)70 344 07 36 , E: a.dijkstra@nwo.nl

Rob Heinsbroek (Hersenen, cognitie en gedrag)
T: +31(0)70 344 09 87, E: h.heinsbroek@nwo.nl

Janneke van Kersen (Creatieve industrie& Veerkrachtige samenlevingen)
T: +31(0)70 349 45 72 , E: j.vankersen@nwo.nl

Marcus van Leeuwen (Duurzame bereikbare leefbare samenlevingen)
T: +31(0)70 344 09 31 , E: m.vanleeuwen@nwo.nl

Marlies van de Meent (MVI en thematische programma's)
T: +31(0)70 349 45 60 , E: m.vandemeent@nwo.nl  

Coördinatoren WOTRO

Han van Dijk (Climate & Water)
T: +31(0)70 344 09 45 , E: h.vandijk@nwo.nl 

Cora Govers (Agri & Food)
T: +31(0)70 344 06 73 , E: c.govers@nwo.nl 

Gerrie Tuitert (Health)
T: +31(0)70 344 07 05 , E: g.tuitert@nwo.nl

Martijn Wienia (Inclusive Global Development)
T: +31(0)70 349 43 52 , E: m.wienia@nwo.nl

Beheer en Kwaliteit

Jan Nap (afdelingshoofd)
E: j.nap@nwo.nl

Fanny de Vries (secretaresse)
T:+31 (0)70 349 40 57
E: f.devries@nwo.nl

Coördinatoren

Hanneke Dekker (projectbeheer Vrij onderzoek)
T: +31(0)70 349 40 11 , E: h.dekker@nwo.nl

Karin Snijders (projectbeheer Samenwerkingsinitiatieven)
T: +31 (0703440933 , E: k.snijders@nwo.nl

Secretariaat

Eva Bakker (teamleider)
T: +31 (0)70 344 09 35
E: e.bakker@nwo.nl

Sarita Jadoenath (jr. stafmedewerker )
T: +31 (0)70 349 44 58
E: sarita.jadoenath@nwo.nl

Communicatie

Lieke van Emmerik (teamleider)
T: +31 (0)70 344 05 73
E: l.vanemmerik@nwo.nl

Rinia Soerodikromo (secretaresse)
T: +31 (0)70 344 06 57
E: r.soerodikromo@nwo.nl