Contact

Contactinformatie NWO-domein Exacte en Natuurwetenschappen

Postadres NWO-domein Exacte en Natuurwetenschappen , Postbus 93460, 2509 AL Den Haag

Bezoekadres NWO-domein Exacte en Natuurwetenschappen
gebouw Java, Laan van Nieuw Oost-Indië 300, 2593 CE Den Haag

Management

Arian Steenbruggen, directeur domein Exacte en Natuurwetenschappen tel: 070 – 349 40 31 e-mail: a.steenbruggen@nwo.nl
Secretaresse: Rita Bihari tel: 070 – 344 07 88 e-mail: r.bihari@nwo.nl

Mark de Graef, hoofd Aardwetenschappen en Astronomie
tel: 070 – 349 40 66 e-mail: m.degraef@nwo.nl

Christiane Klöditz, hoofd Wiskunde en Informatica 
tel: 070 – 344 05 61 e-mail: c.kloditz@nwo.nl

Kas Maessen, hoofd Procesvoering en Kwaliteit
tel: 070 – 344 06 95 e-mail: k.maessen@nwo.nl 

Pieter de Witte, hoofd Samenwerkingsinitiatieven
tel: 070 – 349 45 71 e-mail: p.dewitte@nwo.nl

Teamleiders

Petra de Bont, Wiskunde & Informatica
tel: 070 – 344 06 77 e-mail: p.debont@nwo.nl

Saskia Matheussen, Aardwetenschappen & Astronomie
tel: 070 – 344 05 49 e-mail: s.matheussen@nwo.nl

Yvette Tuin, Wiskunde & Informatica
tel: 070 – 349 45 63  e-mail: y.tuin@nwo.nl

Communicatie

Gabby Zegers, teamleider
mob: 06 420 351 79 e-mail: g.zegers@nwo.nl

Ursula Bihari, communicatiemedewerker
tel: 070 – 344 07 71 e-mail: u.bihari@nwo.nl

Laura Jansen, communicatiemedewerker
tel: 070 – 349 44 55 e-mail: l.jansen@nwo.nl

Avital Lievendag, communicatieadviseur
tel: 070 – 344 06 06 e-mail: a.lievendag@nwo.nl

Programmamanagers

Mark van Assem, tel: 070 – 344 09 15 e-mail: m.vanassem@nwo.nl
contactpersoon voor: energieprogramma’s: Systeemintegratie, SES, URSES, Smart Grid India, ERA-net Plus Smart Grids, Commit2Data energie, TKI Urban Energy, Studiegroep Wiskunde & Industrie, Reisbeurs/Fulbright, Zwaartekracht project Networks.

Jan Piet Barthel,tel: 070 – 349 44 95 e-mail: j.barthel@nwo.nl 
contactpersoon voor: Cyber Security, Dutch cybersecurity platform for higher education and research (dcypher), Topsector High Tech Systems & Materials (HTSM) - roadmap Security.

Juul Brouwers,tel: 070 –349 45 55 e-mail: j.brouwers@nwo.nl
contactpersoon voor: Cyber Security, Dutch cybersecurity platform for higher education and research (dcypher).

Petra de Bont, tel: 070 – 344 06 77 e-mail: p.debont@nwo.nl
contactpersoon voor: Wiskundeclusters, Platform Wiskunde Nederland, Masterplan Toekomst Wiskunde.

Maaike Damen, tel: 070 – 344 09 23 e-mail: m.damen@nwo.nl 
contactpersoon voor: TOPc1 en TOPc2.

Marieke van Duin, tel: 070 – 344 09 21 e-mail: m.vanduin@nwo.nl
contactpersoon voor: Big Data: real time ICT for Logistics, Complexity, ERA-Net Complexity-NET, MEERVOUD.

Mark Kas, tel: 06 205 93 207 of 070 – 349 45 62 e-mail: m.kas@nwo.nl
Senior manager New Developments.
contactpersoon voor: Samenwerking met China (Provincie Guangdong), PPS-praktijkploeg, TKI Chemie, PPS-toeslag.

Amber Kerkhofs, tel: 070 – 344 05 79 e-mail: a.kerkhofs@nwo.nl
contactpersoon voor: cybersecurity, CHIST-ERA, KIA-KIEM ICT, IPPSI, MPE, Wiskunderaad.

Nico Kos, tel: 070 – 344 06 96 e-mail: n.kos@nwo.nl
Senior manager Internationale Programma Innovatie

Ronald Stark, tel: 070 – 349 45 64 e-mail: r.stark@nwo.nl
contactpersoon voor: astronomie

Femke Stephan, tel: 070 – 344 05 22 e-mail: f.stephan@nwo.nl
contactpersoon voor: ICT-onderzoek Platform Nederland (IPN), Vernieuwingsimpuls-vidi, Sport en Bewegen, Smart Industry

Katrien Uytterhoeven, tel: 070 – 344 09 48 e-mail: k.uytterhoeven@nwo.nl
contactpersoon voor: VI – Veni, Investeringen NWO-Middelgroot, Astroparticle Physics, Incidentele Steun en Bezoekersbeurzen.

Rosemarie van der Veen - Oei, tel: 070 – 344 05 87 e-mail: r.vanderveen@nwo.nl
contactpersoon voor: Digging into Data Challenge, Vernieuwingsimpuls EW, Data Science, Indo Dutch Science Industry, ICT with Industry, Netherlands eScience Center, ICT.OPEN.

Esther Vleugel, tel: 070 – 349 40 64 e-mail:e.vleugel@nwo.nl
contactpersoon voor: NICAS, Creatieve Industrie, e-infrastructuur.

Joep van Wijk, tel: 070 – 349 44 59 e-mail: j.vanwijk@nwo.nl
contactpersoon voor: Rekentijd, public-private partnerships, CATCH.

Anne van Wijngaarden, tel: 070 – 344 07 99 e-mail: a.vanwijngaarden@nwo.nl
contactpersoon voor: Scientist on the Job, Natural Artificial Intelligence.

Astrid Zuurbier, tel: 070 – 349 45 53 e-mail: a.zuurbier@nwo.nl
contactpersoon voor: onderzoek in Big Data en Kunstmatige Intelligentie, diversiteit in de exacte en natuurwetenschappen en onderzoekssamenwerking met India.

Stafmedewerkers

Roel Bollée
tel: 070 – 344 05 05 e-mail: r.bollee@nwo.nl

Marissa Hughes-Keijzer
tel: 070 – 344 07 12 e-mail: m.hughes@nwo.nl

Marja de Klerk
tel: 070 – 349 44 31 e-mail: m.deklerk@nwo.nl

Naomi Messing-Klopstra
tel: 070 – 344 05 26 e-mail: n.messing@nwo.nl

Irma de Nadal Uceda
tel: 070 – 344 05 30 e-mail: i.denadal@nwo.nl

Gwen Perret
tel: 070 – 349 45 54 e-mail: m.perret@nwo.nl
 

Secretariaat

Liesbeth Gerritsen, Hoofd secretariaat
tel: 070 – 344 07 40 e-mail: l.gerritsen@nwo.nl

Leanne Duikersloot-Peltenburg
tel: 070 – 344 07 72 e-mail: l.duikersloot@nwo.nl

Karin van Es
tel: 070 – 344 09 75 e-mail:  k.vanes@nwo.nl

Renuka Lachman-Baldew
tel: 070 – 344 07 95 e-mail:  r.lachman@nwo.nl

Mariska Vollebregt-Seinen
tel: 070 – 344 08 10 e-mail: m.vollebregt@nwo.nl

Wouter Weyland
tel: 070 – 349 44 32 e-mail: w.weyland@nwo.nl

Financïen

Monique Kuipers, medewerker financien
tel: 070 – 344 07 51 e-mail: m.kuipers@nwo.nl