Contact

NWO-domein Exacte en Natuurwetenschappen

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 8.30 - 17.30 uur via het algemene nummer: +31 (0)70 344 06 11.

Via e-mail: enw@nwo.nl

Bezoekadressen

NWO Den Haag

Laan van Nieuw Oost-Indië 300
2593 CE Den Haag

NWO Utrecht (nieuw adres)

Winthontlaan 2
3526 KV Utrecht

Telefoon: +31 (0)30 600 12 11

Postadres

Postbus 93460
2509 AL Den Haag

 

Vragen over financiering en programma’s?

Op de financieringsinstrumenten en onderzoeksprogramma’s van deze website vindt u de contactpersonen per NWO-instrument of -programma.

Voortgang en afronding van door NWO gefinancierd onderzoek?

Voor specifieke vragen over een toegekend project kunt contact opnemen met de contactpersoon in de besluitbrief onder vermelding van het dossiernummer.

Voor algemene vragen over ENW-projectbeheer kunt u contact opnemen met projectbeheerENW@nwo.nl

Lid worden van een beoordelingscommissie?

Bent u geïnteresseerd om tijdens een financieringsronde deel te nemen aan een beoordelingscommissie, dan kunt u zich hiervoor bij een van de disciplinehoofden via de onderstaande e-mail adressen aanmelden.

Directeur NWO-domein Exacte en Natuurwetenschappen

Arian Steenbruggen (directeur)
E: a.steenbruggen@nwo.nl

José du Burck (secretaresse)
T: +31 (0)70 349 41 11
E: j.duburck@nwo.nl

Aardwetenschappen & Astronomie

Martijn Deenen (afdelingshoofd)
E: m.deenen@nwo.nl
Bea de Roos (secretaresse)
T: +31 (0)70 344 06 69
E: b.deroos@nwo.nl

Saskia Matheussen (teamleider)
T: +31 (0)70 344 05 49
E: s.matheussen@nwo.nl

Chemie & Natuurkunde

Tanja Kulkens (afdelingshoofd)
E: t.kulkens@nwo.nl

Marjolein van Veldhoven (secretaresse)
T: +31 (0) 30 600 12 25
E: m.vanveldhoven@nwo.nl

Sandra de Keijzer (teamleider)
T: +31 (0) 30 600 12 56
E: s.dekeijzer@nwo.nl

Mark Schmets (teamleider)
T: +31 (0)70 344 05 37
E: m.schmets@nwo.nl

Arlette Werner (teamleider)
T: +31 (0)70 349 45 86
E: a.werner@nwo.nl

Charlotte Kuiper (teamleider secretariaat)
T: +31 (0)70 344 07 96
E: c.kuiper@nwo.nl

Levenswetenschappen

Marjolein Robijn (afdelingshoofd)
E: m.robijn@nwo.nl

Somaria Kalloe (secretaresse)
T: +31 (0)70 349 41 71
E: s.kalloe@nwo.nl

Annemieke van der Kooij (teamleider)
T: +31 (0)70 344 09 71
E: a.vanderkooij@nwo.nl

Wiskunde & Informatica

Christiane Klöditz (afdelingshoofd)
E: c.kloditz@nwo.nl

Liesbeth Gerritsen (teamleider secretariaat)
T: +31 (0)70 344 09 78
E: l.gerritsen@nwo.nl

Petra de Bont (teamleider)
T: +31 (0)70 344 06 77
E: p.debont@nwo.nl

Yvette Tuin (teamleider)
T: +31 (0)70 349 45 63 
E: y.tuin@nwo.nl

Samenwerkingsinitiatieven

Pieter de Witte (afdelingshoofd)
E: p.dewitte@nwo.nl

Bea de Roos (secretaresse)
T: +31 (0)70 344 06 69
E: b.deroos@nwo.nl

Procesvoering & Kwaliteit

Kas Maessen (afdelingshoofd)
E: k.maessen@nwo.nl

Martine Marges (secretaresse)
T: +31 (0)70 344 05 90
E: m.marges@nwo.nl

ENW-Coördinatoren

  • Maarten de Zwart – ENW-coördinator publiek-private samenwerking
  • Marcel Hoek – ENW-coördinator topsectoren
  • Ruben Sharpe – ENW-coördinator NWA
  • Jeroen van Houwelingen – ENW-coördinator kennisbenutting
  • Marijn Goes – ENW-coördinator internationalisering
  • Dick van der Kroef – ENW-coördinator strategie
  • Ronald Stark – NWO-coördinator grote infrastructuur

Communicatie

Gabby Zegers (teamleider)
T: +31 (0)70 349 41 15
E: g.zegers@nwo.nl