Contact

NWO-domein Exacte en Natuurwetenschappen

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 8.30 - 17.30 uur via het algemene nummer: +31 (0)70 344 06 11.

Via e-mail: enw@nwo.nl

Bezoekadres

NWO Den Haag

Laan van Nieuw Oost-Indië 300
2593 CE Den Haag

NWO Utrecht

Van Vollenhovenlaan 659-661
3527 JP Utrecht
Telefoon: +31 (0)30 600 12 11

Postadres

Postbus 93460
2509 AL Den Haag

 

Vragen over financiering en programma’s?

Op de financieringspagina’s en programmapagina’s van deze website vindt u de contactpersonen per NWO-instrument of -programma.

Voortgang en afronding van door NWO gefinancierd onderzoek?

Voor specifieke vragen over een lopend project kunt u het beste een e-mail sturen aan de contactpersoon zoals die vermeld staat in het subsidieverleningsbesluit, onder vermelding van het dossiernummer.
Contact opnemen over projecten van de Vernieuwingsimpuls (VI) via: VI_ENW_projectbeheer@nwo.nl en voor Rubicon via ENWRubicon@nwo.nl

Directeur NWO-domein Exacte en Natuurwetenschappen

Arian Steenbruggen (directeur)
E: a.steenbruggen@nwo.nl

Isabelle Hulshof (secretaresse)
T: +31 (0)70 349 41 11
E: i.hulshof@nwo.nl

Aardwetenschappen & Astronomie

Martijn Deenen (afdelingshoofd)
Bea de Roos (secretaresse)
T: +31 (0)70 344 06 69
E: b.deroos@nwo.nl

Saskia Matheussen (teamleider)
T: +31 (0)70 344 05 49
E: s.matheussen@nwo.nl

Chemie & Natuurkunde

Tanja Kulkens (afdelingshoofd)
E: t.kulkens@nwo.nl

Marjolein van Veldhoven (secretaresse)
T: +31 (0) 30 600 12 25
E: m.vanveldhoven@nwo.nl

Sandra de Keijzer (teamleider)
T: +31 (0) 30 600 12 56
E: s.dekeijzer@nwo.nl

Mark Schmets (teamleider)
T: +31 (0)70 344 05 37
E: m.schmets@nwo.nl

Arlette Werner (teamleider)
T: +31 (0)70 349 45 86
E: a.werner@nwo.nl

Charlotte Kuiper (teamleider secretariaat)
T: +31 (0)70 344 07 96
E: c.kuiper@nwo.nl

Levenswetenschappen

Marjolein Robijn (afdelingshoofd)
E: m.robijn@nwo.nl

Somaria Kalloe (secretaresse)
T: +31 (0)70 349 41 71
E: s.kalloe@nwo.nl

Annemieke van der Kooij (teamleider)
T: +31 (0)70 344 09 71
E: a.vanderkooij@nwo.nl

Wiskunde & Informatica

Christiane Klöditz (afdelingshoofd)
E: c.kloditz@nwo.nl

Liesbeth Gerritsen (teamleider secretariaat)
T: +31 (0)70 344 09 78
E: l.gerritsen@nwo.nl

Petra de Bont (teamleider)
T: +31 (0)70 344 06 77
E: p.debont@nwo.nl

Yvette Tuin (teamleider)
T: +31 (0)70 349 45 63 
E: y.tuin@nwo.nl

Samenwerkingsinitiatieven

Pieter de Witte (afdelingshoofd)
E: p.dewitte@nwo.nl

Sanne Prins (secretaresse)
T: +31 (0)70 344 06 75
E: s.prins@nwo.nl

Procesvoering & Kwaliteit

Kas Maessen (afdelingshoofd)
E: k.maessen@nwo.nl

Martine Marges (secretaresse)
T: +31 (0)70 344 05 90
E: m.marges@nwo.nl

ENW Coördinatoren

  • Maarten de Zwart – ENW coördinator publiek-private samenwerking
  • Marcel Hoek – ENW coördinator topsectoren
  • Ruben Sharpe – ENW coördinator NWA
  • Jeroen van Houwelingen – ENW coördinator kennisbenutting
  • Marijn Goes – ENW coördinator internationalisering
  • Dick van der Kroef – ENW coördinator strategie
  • Ronald Stark – NWO coördinator grote infrastructuur

Communicatie

Gabby Zegers (teamleider)
T: +31 (0)70 349 41 15
E: g.zegers@nwo.nl