Contact

Contactinformatie Chemische Wetenschappen

Postadres
NWO Chemische Wetenschappen
Postbus 93460
2509 AL Den Haag

Bezoekadres

NWO Chemische Wetenschappen (gebouw Java)
Laan van Nieuw Oost-Indië 300
2593 CE Den Haag

Medewerkers

Managementteam Chemische Wetenschappen

  • Tanja Kulkens
    Disciplinehoofd NWO Chemische Wetenschappen
    Tel: 070 - 344 07 69
    E-mail: t.kulkens@nwo.nl

  • Wia Snijder
    Persoonlijk assistent managementteam
    Tel: 070 - 344 07 09
    E-mail: w.snijder@nwo.nl

Discipline managers     

Beleidsmedewerkers 

  • Remko Achten
    Tel: 070 – 349 45 65
    E-mail: r.achten@nwo.nl

  • Joost Ballering
    Tel: 070-3494053
    E-mail: j.ballering@nwo.nl

  • Koenraad Elewaut
    Tel:
    E-mail: k.elewaut@nwo.nl

  • Marijn Goes
    Tel: 070-344 09 82
    E-mail: m.goes@nwo.nl

  • Marijn Hollestelle
    Tel: 070 - 344 09 68
    E-mail: m.hollestelle@nwo.nl
  • Varsha Kapoerchan
    Tel: 070 – 349 44 42
    E-mail: v.kapoerchan@nwo.nl
  • Mark Kas 
    Senior Manager New Developments          
    Tel: 06 – 205 93 207
    E-mail: m.kas@nwo.nl

  • Nico Kos 
    Senior manager Internationale Programma Innovatie 
    Tel: 070 – 344 06 96 
    E-mail: n.kos@nwo.nl

  • Marjolein Lauwen 
    Tel: 070 – 349 44 49 
    E-mail: m.lauwen@nwo.nl

  • Mikal van Leeuwen
    Tel: 070-344 09 83
    E-mail: y.vanleeuwen@nwo.nl

  • Nadine Mascini
    Tel: 070-349 47 12
    E-mail: n.mascini@nwo.nl

  • Marieke van Santen 
    Tel: 070 – 349 44 33
    E-mail: m.vansanten@nwo.nl

  • Margot Snel
    Tel: 070 – 344 07 58
    E-mail: m.snel@nwo.nl 

  • Tim Vos
    Tel: 070-344 09 84
    E-mail: t.vos@nwo.nl
  • Arlette Werner
    Tel: 070 – 349 45 86
    E-mail: a.werner@nwo.nl

Programmamedewerkers

Communicatie

Secretariaat

Financiën