Overzicht medewerkers aardwetenschappen en levenswetenschappen

Beleidsmedewerkers aardwetenschappen

Dr. Mark de Graef, hoofd
tel: +31 (0)70 349 40 66
e-mail: m.degraef@nwo.nl

Dr. Saskia Matheussen, teamleider
tel: +31 (0)70 344 05 49
e-mail: s.matheussen@nwo.nl

Dr. Hayfaa Abdul Aziz, GeoERA-call. Aardwetenschappen
tel: +31 (0)70 --
e-mail: h.abdulaziz@nwo.nl

Drs. Erik van Aert, Open programma, klimaatonderzoek
tel: +31 (0)70 344 06 38
e-mail: e.vanaert@nwo.nl

Dr. Niels van den Berg, Veni, Gebruikersondersteuning Ruimteonderzoek, Cariben
tel: +31 (0)70 349 44 05
e-mail: n.vandenberg@nwo.nl

Dr. Marc de Jonge, clustercoördinator Vaste programma's, Open programma en persoonsgerichte financiering e.v. ESFRI SWG Environment en EuroBioImaging
tel: +31 (0)70 344 06 28
e-mail: mr.dejonge@nwo.nl

Drs. Dick van der Kroef, Nederlands polair programma
tel: +31 (0)70 344 07 08
e-mail: d.vanderkroef@nwo.nl

Dr. Josef Stuefer, Caribisch onderzoek, topsector water
tel: +31 (0)70 349 44 72
e-mail: j.stuefer@nwo.nl

Drs. Bernard Westerop, Vernieuwingsimpuls Vidi, ICOS, IODP en ICDP, New Delta, thema Water en Klimaat
tel: +31 (0)70 344 06 37
e-mail: b.westerop@nwo.nl

Beleidsmedewerkers levenswetenschappen

Dr. Marjolein Robijn, hoofd
tel: +31 (0)70 344 07 56
e-mail: m.robijn@nwo.nl

Dr. Annemieke van der Kooij, teamleider
tel: +31 (0)70 344 09 71
e-mail: a.vanderkooij@nwo.nl

Dr. Kirsten de Bruijn-Spoorendonk, Open programma, topsector Life Sciences & Health
tel: +31 (0)70 344 07 76
e-mail: k.spoorendonk@nwo.nl

Dr. Annette de Deugd
tel: +31 (0)70 344 06 21
e-mail: a.dedeugd@nwo.nl

Drs. Mirjam van het Groenewoud, Rubicon, Onderzoeksprogramma biodiversiteit werkt, Ecogenomics, Wetenschappelijke bijeenkomsten
tel: +31 (0)70 344 06 26
e-mail: m.vanhetgroenewoud@nwo.nl

Drs. Martijn Los, ERA-net BiodivERsA, Life Watch, internationalisering, topsector Agri&Food, Groen
tel: +31 (0)70 344 05 08
e-mail: m.los@nwo.nl

Dr. Bea Pauw, One Health, Gesloten Kringlopen, ELIXIR, topsector tuinbouw en uitgangsmaterialen
tel: +31 (0)70 344 07 34
e-mail: b.pauw@nwo.nl

Drs. Theo Saat, ERA-CAPS, Building with nature, topsector tuinbouw en uitgangsmaterialen, Gewaswetenschappen (Samenwerking India)
tel: +31 (0)70 344 07 91
e-mail: t.saat@nwo.nl

Dr. Ron Winkler, Topsector water call, Nederlands polair programma
tel: +31 (0)70 344 07 22
e-mail: r.winkler@nwo.nl

Dr. Jelte Wouda, Vernieuwingsimpuls Veni
tel: +31 (0)70 344 06 87
e-mail: j.wouda@nwo.nl

Communicatie

Drs. René Prop, voorlichting en communicatie
tel: +31 (0)70 3440 706
e-mail: r.prop@nwo.nl

Jacqueline Nigg, webmaster
tel: +31 (0)70 3440 689
e-mail: j.nigg@nwo.nl

Secretariaat

Bea de Roos, coördinatie secretariaat
tel: +31 (0)70 3440 669
e-mail: b.deroos@nwo.nl

Mireille Akkerman
tel: +31 (0)70 3494 475
e-mail: m.akkerman@nwo.nl

Sheraldine Kwidama
tel: +31 (0)70 3440 650
e-mail: s.kwidama@nwo.nl

Anja Langeveld
tel: +31 (0)70 3440 516
e-mail: a.langeveld@nwo.nl

Debbie Liauw
tel: +31 (0)70 349 45 96
e-mail: d.liauw@nwo.nl

Tineke Roeleveld
tel: +31 (0)70 3494 473
e-mail: t.roeleveld@nwo.nl

Overige

Vanessa Sluizeman-Nieboer, projectbeheer
tel: +31 (0)70 3494 004
e-mail: v.nieboer@nwo.nl 

Hassan Ouahhabi, projectbeheer
tel: +31 (0)70 3440 779
e-mail: h.ouahhabi@nwo.nl

European Polar Board

Dr. Renuka Badhe, Executive Secretary
tel: +31 (0)70 3494 403
e-mail: r.badhe@nwo.nl

Joseph Nolan, junior beleidsmedewerker EPB
tel: +31 (0)70 3440 584
e-mail: j.nolan@nwo.nl