Contact

NWO-domein Exacte en Natuurwetenschappen (ENW)

Contactpersoon

Veni

Dr. V.V. (Varsha) Kapoerchan
tel.: +31 (0)70 349 44 22
e-mail: veni_science@nwo.nl

Vidi

Dr. ir. L. (Lambert) Speelman
tel.: +31 (0)70 344 05 05
e-mail: vidi_science@nwo.nl

Vici

Dr M.A.  (Marieke) van Santen
tel: +31 (0)70 349 44 33
e-mail: vici_science@nwo.nl

Postadres

NWO/Vernieuwingsimpuls ENW
Postbus 93138
2509 AC Den Haag

NWO-domein Sociale en Geesteswetenschappen (SGW)

Contactpersoon

Mw. drs. M.J. (Mariel) Schweizer
tel.: +31 (0)70 344 09 39
e-mail: m.schweizer@nwo.nl

Postadres

NWO/Vernieuwingsimpuls SGW
Postbus 93138
2509 AC Den Haag

Medische Wetenschappen (ZonMw)

Contactpersoon

Veni

Guillaume Macor
tel.: +31 (0)70 349 52 99
e-mail: veni@zonmw.nl

Vidi

Oliver Stockhammer
tel.: +31 (0)70 349 50 17
e-mail: vidi@zonmw.nl

Vici

Annelein Stax
tel.: +31 (0)70 349 52 91
e-mail: vici@zonmw.nl

Postadres

ZonMw
NWO/Vernieuwingsimpuls
Postbus 93245
2509 AE Den Haag

NWO-domein Toegepaste en Technische Wetenschappen (TTW)

Contactpersoon

Dr. L.J. (Leo) Korstanje
tel.: +31 (0)30 600 13 00
e-mail: l.korstanje@nwo.nl

Secretariaat

mw. L. (Linda) de Groot
tel.: +31 (0)30 600 13 56
e-mail: l.degroot@nwo.nl

Postadres

TTW
Vernieuwingsimpuls
Postbus 3021
3502 GA Utrecht

Domeinoverschrijdend onderzoek

Wordt behandeld door WOTRO

Contactpersoon

Mw. drs. P.S. (Petra) Griffioen
tel.: +31 (0)70 344 09 76
e-mail: p.griffioen@nwo.nl

Postadres

NWO/Vernieuwingsimpuls WOTRO
Postbus 93120
2509 AC Den Haag

Coördinator Vernieuwingsimpuls

Algemeen coördinator Vernieuwingsimpuls
e-mail: vi@nwo.nl

Secretariaat

tel.: +31 (0)70 344 09 40

Postadres

NWO/Vernieuwingsimpuls
Postbus 93138
2509 AC Den Haag

Voorlichtingsdagen VI

NWO, Vernieuwingsimpuls
tel.: +31 (0)70 344 07 07
e-mail: vi@nwo.nl

Bezoekadres

NWO
Laan van Nieuw Oost-Indië 300
2593 CE Den Haag
Gebouw Java