Contact

NWO en ZonMw zijn betrokken bij de uitvoering van Take-off.

Algemene vragen

  • Take-off coördinator: Xavier Weenink
  • Tel: 030 6001 242
  • E-mail: x.weenink@nwo.nl

Voor vragen over het cluster bèta en techniek

Voor vragen over het cluster life sciences

Voor vragen over het cluster alfa/gamma

Voor vragen over Take-off TO2

Voor vragen over het aanvraagproces

Voor vragen over projectbeheer

Contact

Dhr. dr. X. (Xavier) Weenink (Programmamedewerker) Dhr. dr. X. (Xavier) Weenink (Programmamedewerker) +31 (0)30 6001 242 x.weenink@nwo.nl

Contact

Dhr. R. (Richard) Nievaart, MSc (Programmamedewerker) Dhr. R. (Richard) Nievaart, MSc (Programmamedewerker) +31 (0)30 6001302 r.nievaart@nwo.nl

Contact

Frank Pierik, PhD (Senior programmamanager ZonMw) Frank Pierik, PhD (Senior programmamanager ZonMw) +31 (0)70 3495477 Takeoff@zonmw.nl

Contact

Dineke Pardijs (Programmamedewerker) Dineke Pardijs (Programmamedewerker) +31 (0)70 3494172 d.pardijs@nwo.nl

Contact

Dhr. ir. T. (Tycho) Sonnemans (Programmamedewerker) Dhr. ir. T. (Tycho) Sonnemans (Programmamedewerker) +31 (0)30 6001 322 t.sonnemans@nwo.nl

Contact

Cora Heesakkers (Assistent) Cora Heesakkers (Assistent) +31 (0)30 6001304 c.heesakkers@nwo.nl

Contact

Mw. C. (Charlotte) Buijs (Assistent) Mw. C. (Charlotte) Buijs (Assistent) +31 (0)30 6001 342 c.buijs@nwo.nl