Contactpersonen

Topsectoren

Neem contact op met een van de NWO-medewerkers bij vragen over het topsectorenbeleid.

Agri & Food / Tuinbouw & Uitgangsmaterialen

M.J. van der Kooij

M.J. (Annemieke) van der Kooij
a.vanderkooij@nwo.nl
T: +31 (0)70 344 09 71


Chemie / Biobased Economy

Mark Schmets

M.J. T. (Mark) Schmets
m.schmets@nwo.nl
T: +31 (0)70 344 05 37


Creatieve Industrie

 J. (Jeanet) Bruil
j.bruil@nwo.nl 
T: +31 (0)70 344 05 98


Energie

Marcel Hoek

M. (Marcel) Hoek
m.hoek@nwo.nl
T: +31 (0)30 600 13 82


High Tech Systemen en Materialen (HTSM)

Herma van Kranenburg

H. (Herma) van Kranenburg
h.vankranenburg@nwo.nl
T: +31 (0)30 600 13 08


ICT

C. (Christiane) Klöditz

C. (Christiane) Klöditz
c.kloditz@nwo.nl
T: +31 (0)70 344 09 90


Life Sciences and Health

W.A. (Wilma) van Donselaar

W.A. (Wilma) van Donselaar
donselaar@zonmw.nl
T: +31 (0)70 349 5418


Logistiek

I. (Inge) Drijfhout
i.drijfhout@nwo.nl
T: +31 (0)70 344 09 36


Social Infrastructuur Agenda (SIA)

E.M. (Marlies) van der Meent

E.M. (Marlies) van der Meent
m.vandemeent@nwo.nl
T: +31 (0)70 349 45 60


Water

J.F. (Josef) Stuefer

J.F. (Josef) Stuefer
j.stuefer@nwo.nl 
T: +31 (0)70 349 44 72

Contact

Dhr. ir. R. (Rolf) Bossert (Coördinator Topsectoren) Dhr. ir. R. (Rolf) Bossert (Coördinator Topsectoren) 06 51319063 r.bossert@nwo.nl

Contact

Mw. P. Savenije (voor mediavragen) Mw. P. Savenije (voor mediavragen) t: +31 (0)6 83 89 37 13 p.savenije@nwo.nl