27 juni 2017
Op 27 juni heeft Peter Kok, de Nederlandse ambassadeur in Luxemburg vertegenwoordigers van NWO, de Nederlandse organisatie van gezondheidszorgonderzoek en zorginnovatie (ZonMw), het Luxemburgse Nationaal Onderzoeksfonds (FNR) en uitmuntende onderzoekers in Luxemburg uitgenodigd voor een gezamenlijke informatieworkshop. Deze bijeenkomst was een vervolg op de ondertekening in maart j.l. van een intentieverklaring tussen de nationale organisaties, met als doel de versteviging van de onderzoeksbanden tussen de twee landen.
10 januari 2017
Op 4 april 2017 organiseert NWO een nationale werkconferentie in de Rode Hoed te Amsterdam. Het doel van deze werkconferentie is om samen met wetenschappers, bestuurders van kennisinstellingen, beleidsmakers en partners van NWO (o.a. KNAW, VSNU en bedrijfsleven) maatregelen in kaart te brengen die de aanvraagdruk kunnen verminderen en de NWO-beoordelingsprocedures in de toekomst verder kunnen verbeteren.
Ontvang regelmatig de NWO-nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws over het beleid van NWO, toekenningen en nieuwe calls.